Współpraca

 Strona główna/ Współpraca

Agnieszka Jóźwik

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku biotechnologia na Uniwersytecie Łódzkim oraz studia dietetyczne na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Odbyłam praktyki na Oddziale Diabetologicznym w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu przy ul. Borowskiej, w Regionalnej Poradni Diabetologicznej we Wrocławiu przy ul. Świętego Mikołaja , w Domu Opieki Społecznej ul. Karmelkowa we Wrocławiu oraz liczne praktyki z technologii potraw i przyrządzania posiłków dla pacjentów z różnymi schorzeniami.

Studia na Uniwersytecie Medycznym pozwoliły mi zdobyć szeroką wiedzę w zakresie poradnictwa żywieniowego zarówno osób zdrowych jak i pacjentów z chorobami dietozależnymi takimi jak: cukrzyca, insulinooporność, zespół metaboliczny czy schorzenia tarczycy. Interesuje się również alergiami pokarmowymi oraz nietolerancjami pokarmowymi m.in. glutenu, żywieniem kobiet w ciąży oraz przygotowujących się do niej.

Wieloletnia praktyka w branży kosmetologicznej oraz dermatologicznej łączy się z moją pasją, którą jest wpływ żywności na skórę oraz poprawne funkcjonowanie całego organizmu. Dlatego też zwracam uwagę na holistyczne podejście do pracy z pacjentem.

Moją pasją również jest zdrowa kuchnia, staram się przekonać wszystkich wokół, aby gotowanie stało się przyjemnością i pomagało utrzymać nam zdrowie wyznając zasadę, że żywność może być również lekiem.


Gabinet Rehabilitacji Leczniczej

ZDROVIT ul. Wojska Polskiego 12, 56-400 Oleśnica
Na pierwszej wizycie terapeuta zbiera wywiad i wykonuje testy diagnostyczne w celu zaplanowania fizjoterapii. Szczegółowa diagnostyka pozwoli nam skupić się na leczeniu przyczyny powstania dolegliwości.

- mgr Katarzyna Borkowska-Bawół

Laboratorium Labo

Labo Natalia Słabisz ul. Paderewskiego 4J, 56-400 Oleśnica
Laboratorium oferuje kompleksową diagnostykę mikrobiologiczną wraz z pobieraniem materiału. Badania z zakresu mikrobiologii wykonywane są na miejscu co istotnie wpływa na ich jakość oraz czas oczekiwania na wynik. W całym procesie diagnostycznym kierujemy się zawsze najnowszymi rekomendacjami i zaleceniami z zakresu Mikrobiologii Klinicznej..

Współpraca z firmą Corbby!

Informujemy, że współpracujemy z firmą Corbby, wkładki są tworzone z najwyższej jakości materiałów oraz z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Serdecznie zapraszam! Strona www: www.corbby.com.pl